facebook woodpecker.cz Váš dodavatel dentálních přístrojů
Woodpecker

 

POZOR nová adresa: Chelčického 1143, Úpice 542 32

Texdan s.r.o.
IČ: 28768591
DIČ: CZ28768591

Obchodní rejstřík vedený Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 26310

Registrační číslo u SÚKL: 004378

Ing. Daniel Švrčina (jednatel, obchod)
Mobil: +420 739 693 258
E-mail: dsvrcina@texdan.com
Skype: dansvrcina

Ing. Marek Švrčina (jednatel, obchod)
Mobil: +420 603 558 500
E-mail: msvrcina@texdan.com
Skype: marek.svrcina

Kontaktní formulář

 

captcha

Servis

Provádíme záruční i pozáruční servis všech prodávaných přístrojů a vybavení včetně PBTK- pravidelná bezpečnostně technická kontrola; kontroly elektrické bezpečnosti dle ČSN EN 62353 (pro zkoušení zdravotnických elektrických přístrojů a zdravotnických elektrických systémů). Nabízíme pozáruční servis zubních ultrazvuků Woodpecker (rovněž nakoupených pod značkou DTE, Henry Schein, Carlo De Giorgi, Eickemeyer apod.) od jiných dodavatelů. Ve složitějších případech nabízíme zapůjčení náhradního přístroje.

Reference

Reference na vyžádání

Humanitární organizace ADRA   Humanitární organizace Caritas

Humanitární organizace

Kdo jsme?Společně k úspěchu

texDAN s.r.o. je rodinná firma, která nabízí kvalitní přístrojové vybavení pro Vaši lékařskou praxi za velmi rozumné ceny. Náš sortiment neobsahuje stovky položek, ale naší snahou je najít vždy výrobky, které se vyznačují skvělým poměrem ceny k nabízenému výkonu. Již několik let jsme přímý autorizovaný distributor výrobků firmy Woodpecker. Síť kontaktů a lokální spolupracovníci Číně jsou nám k tomu klíčem.

Ing. Daniel Švrčina

ekonom, manažer s dlouholetou zkušeností z čínského trhu, navazuje a udržuje obchodní vztahy s kvalitními dodavateli z Číny, Tchaj-wanu, Koreje a samozřejmě s Vámi – našimi klienty.

 

Ing. Marek Švrčina

prodejce a zkušený logistik s praxí v mezinárodních koncernech, zajišťuje optimální logistické zázemí a rovněž je k dispozici zákazníkům.

Proč si vybrat nás? Naše filozofie

Chceme Vám být spolehlivým obchodním partnerem, který umí na Vaše požadavky reagovat rychleji a pružněji než velcí konkurenti.

 

Servis

Provádíme záruční i pozáruční servis všech prodávaných přístrojů a vybavení včetně PBTK- pravidelná bezpečnostně technická kontrola. Nabízíme pozáruční servis zubních ultrazvuků Woodpecker (rovněž nakoupených pod značkou DTE, Henry Schein, Carlo De Giorgi, Eickemeyer apod.) od jiných dodavatelů. Ve složitějších případech nabízíme zapůjčení náhradního přístroje.

Kde nás najdete?

Navštivte nás v sídle naší společnosti nebo na výstavě PRAGODENT, kde si můžete přístroje i ostatní vybavení prohlédnout a vyzkoušet.

kancelář

PRAGODENT 2016

kancelář

 


 

GUILIN WOODPECKER MEDICAL INSTRUMENT CO., LTD je náš dodavatel dentálních přístrojů

Woodpecker je již 24 let zaměřen na výzkum, vývoj a prodej dentálních přístrojů. Je to hlavně výzkumné centrum „Researching Centre of Dental Equipment Engineering Technology“ v Guangxi, a přední výrobce High-tech dentálních přístrojů v Číně. GUILIN WOODPECKER MEDICAL INSTRUMENT CO., LTD disponuje 18.500 ㎡ plochy pro výzkum, vývoj a výrobu vč. profesionální laboratoře a testovacího centra. Dalších 80.000㎡ je ve výstavbě. Tyto výrobní kapacity zajišťují potřebný objem výroby pro prodeje ultrazvukových odstraňovačů zubního kamene v celém světě. Prvotřídní R & D tým má zaregistrovaných 79 patentů. Je to jediný čínský výrobce, jehož produkty prošly certifikacemi FDA USA, CE (TÜV), ISO13485: 2003 + AC2007 a ISO9001: 2008. GUILIN WOODPECKER MEDICAL INSTRUMENT CO., LTD má dvě registrované značky: WOODPECKER a DTE. Tyto výrobky mají většinový podíl na trhu v Číně a jsou vyváženy do 117 zemí světa, jako jsou USA, EU, Russia, Brazil, South Korea, India...

To Earn respects and trusts of customers from all over the world.

GUILIN WOODPECKER MEDICAL INSTRUMENT CO., LTD

UPOZORNĚNÍ!

Na trhu se objevují napodobeniny výrobků firmy Woodpecker. Zejména se jedná o ultrazvukové odstraňovače zubního kamene, koncovky a koncovky pro piezochirurgii, polymerační lampy. Výrobce Woodpecker prohlašuje, že žádné koncovky značky Woodpecker nejsou vyráběny mimo továrny Woodpecker. Všechny námi prodávané koncovky jsou 100% vyráběny v naši továrně. V současnosti je celosvětově v internetových obchodech jako je eBay, alibaba... prodáváno mnoho přístrojů značky Woodpecker. Většinou se však jedná o napodobeniny s nízkou kvalitou zubních ultrazvuků, koncovek, handpiece, polymeračních lamp, apex lokátorů ...

Výrobce prohlašuje:

1) Všechny naše zubní ultrazvuky, handpiece, polymerační lampy, koncovky a apex lokátory jsou vyráběny pouze v naší továrně v Guilinu. Nemáme žádného výrobce dodávajícího pro nás OEM.

2) Woodpecker nikdy neautorizoval společnost nebo osobu k prodeji B2B jako jsou eshopy: eBay.com; alibaba.com ...

3) Woodpecker nepřebírá odpovědnost za výrobky zakoupené v uvedených B2B eshopech.

4) Pokud jste zakoupili na uvedených B2B eshopech napodobeninu, informujte nás prosím na: woodpecker@mailgl.cn Originalitu svého výrobku si můžete zkontrolovat na www.glwoodpecker.com pod "Anti-Forgery Query"

GUILIN WOODPECKER MEDICAL INSTRUMENT CO., LTD

GUILIN WOODPECKER MEDICAL INSTRUMENT CO., LTD